Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Palety

Produkcja, skup, sprzedaż palet drewnianych, przemysłowych, jednorazowych - Mazowieckie


Przedsiębiorstwo Polsad, jako producent palet drewnianych, ma bardzo duże doświadczenie w ich produkcji. Wytwarzamy m.in. produkty fumigowane (IPPC) – po obróbce fitosanitarnej, umożliwiającej transportowanie na nich towarów mających trafić do państw, w których uznawana jest norma ISPM 15. Wyroby powstają z najwyższej jakości surowca, więc możemy zagwarantować ich wysoką trwałość. Prowadzimy również recykling platform.

W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów, w tym palety:

Wszystkie wyroby produkujemy w woj. mazowieckim z drewna o najlepszych parametrach gwarantujących ich wysoką jakość. Są one bardzo wytrzymałe, więc doskonale sprawdzają się w transporcie i spedycji, gdzie mogą panować różne warunki ich przechowywania. Nasze zaplecze techniczne jest profesjonalnie wyposażone i przygotowane do produkcji palet euro, ich naprawy i recyklingu.
 

Sprzedaż, naprawa i znakowanie palet drewnianych - palety jednorazowe

Szukając punktu prowadzącego produkcję i sprzedaż podestów drewnianych na Mazowszu, warto sprawdzić naszą kompleksową ofertę, na którą składają się m.in. handel, wymiana i znakowanie palet. Naprawiamy też europalety oraz inne produkty wykonane z drewna – używane jako podstawki w transporcie ładunków.

Wykonujemy znakowanie tych produktów zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Na palecie euro EPAL wypalamy wymagane oznaczenia:

Dzięki temu nasze wyroby powstają zgodnie z prawem i są dopuszczone do obrotu we Wspólnotach Europejskich.
 

Palety jednorazowe i fitosanitarne - produkcja, skup, sprzedaż

Nasza oferta zawiera także palety jednorazowe, których można używać zarówno w procesie transportowym, jak i podczas magazynowania. Istnieje kilka wersji takich produktów ze względu na to, jakie towary mają być na nich układane. Lżejsze modele są przeznaczone do transportu, natomiast cięższe – do przechowywania dóbr na regałach wysokiego składowania. W produkcji palet drewnianych uwzględniamy restrykcyjne wytyczne, więc klienci mogą mieć pewność, że zakupiony wyrób charakteryzują najlepsze dostępne parametry techniczne.

Sprzedajemy również palety fitosanitarne, które poddawane są obróbce termicznej. Fumigacja jest obecnie wymagana dla każdego produktu typu euro EPAL.
 

Palety jednorazowe, drewniane, na zamówienie - Mazowieckie

Chętnie wykonamy produkty na specjalne zamówienie. Dzięki temu nasi klienci mogą projektować własne rozwiązania i zlecać ich realizację. Bez znaczenia jest to, czy potrzebują palet przemysłowych, jednorazowych, czy innych modeli. Jako producent takich wyrobów podejmiemy się każdego zadania. Wybierając naszą ofertę, decydujesz się na współpracę z firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży i nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym można realizować różne projekty.
 

Wymiana palet drewnianych - palety przemysłowe

Oferujemy możliwość wymiany palet z drewna, które trafiają do firmy m.in. w związku z obsługiwanymi procesami magazynowymi i spedycyjnymi. Takie rozwiązanie jest optymalne dla obu stron, bo kierowcy nie muszą długo czekać na to, aby po rozładunku pojazdu towar przeniesiono na inne europalety. Nasi pracownicy proponują w zamian nowe platformy. Dzięki temu, że produkcja palet odbywa się na miejscu, zawsze dysponujemy ich odpowiednią ilością na wymianę.


polsad.info
Józefowice ul. Piaseczyńska 55, 05-555 Tarczyn